Sklepy
/
Polska

ImBIO – sklep zielarski ze zdrową żywnością i naturalnymi kosmetykami.
Firma Zdrowie z Natury jest efektem połączenia miłości do natury, szerokiej wiedzy i chęci niesienia pomocy oraz dawania ludziom zdrowia dzięki produktom, które posiada w ofercie.

Zdrowe żywienie, ekologia, naturalne metody leczenia od zawsze znajdowały się w centrum naszych zainteresowań.
Uważamy, że dary jakie otrzymujemy od matki natury są niezwykłe, mają ogromy wpływ na ludzkie zdrowie i warto z nich czerpać. Z tej właśnie myśli wywodzi się nazwa naszego sklepu i marki własnej Zdrowie z natury – naturalne skarby, które w swej prostocie mają potężne właściwości.
Nasza firma powstała w 2012 roku. Założyliśmy ją, ponieważ zauważyliśmy, że w najbliższym otoczeniu brakuje miejsc, w których można kupić zdrową, ekologiczną żywność, zioła, przyprawy oraz kosmetyki, które będą miały prosty skład. Zainspirowani tą myślą postanowiliśmy otworzyć pierwszą siedzibę naszej firmy, która mieści się w malowniczej górskiej miejscowości – Krynicy – Zdroju.

Sklep spotkał się z przychylnością ze strony zarówno kryniczan, jak i turystów oraz kuracjuszy, którzy tłumnie odwiedzają krynickie sanatoria i często zaglądają w nasze skromne progi. W miarę rozwoju firmy postanowiliśmy otworzyć kolejną placówkę w Nowym Sączu oraz wejść na szeroki rynek uruchamiając sklep internetowy. W sieci działamy pod nazwą IMBIO.pl, a gospodarzem na naszej witrynie jest sympatyczny Pan Biolesław, który dla naszych klientów ma kilka rad dotyczących ekologicznego życia. Poza stroną internetową można znaleźć nas również na Instagramie oraz Facebooku.

Nasz zespół tworzy osiem fantastycznych osób, które każdego dnia dbają o to, aby dostarczyć klientom najwyższej jakości produkty. Na co dzień w naszych placówkach w Krynicy i Nowym Sączu mogą Państwo spotkać Agnieszkę, Natalkę, Olkę, Monikę, Kasię, Karolinę, Erykę, Łukasza którzy odpowiedzą na nurtujące pytania oraz polecą najlepsze produkty w zależności od indywidualnych potrzeb każdego konsumenta.

I’m BIO ma również prężnie działający sklep internetowy. W magazynach nasi pracownicy rozdzielają i pakują paczki, aby w ekspresowym tempie mogły dotrzeć do Państwa domów w całej Polsce.

Nad całą firmą czuwamy my – Eryka i Łukasz Kasztelanowie – z pasji i potrzeby serca stworzyliśmy miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Nasza miłość do naturalnych produktów, wyrobów pszczelich i ziół rozkwitła długo przed założeniem marki.

Od wielu pokoleń nasza rodzina prowadzi pasiekę Miody Kasztelańskie, a pszczoły tak fascynowały Łukasza, że postanowił skończyć szkołę w Pszczelej Woli koło Lublina. Placówka ta swoim wychowankom przekazuje fachową wiedzę, kształtuje ich szacunek i miłość do pszczół oraz uświadamia znaczenie tych owadów w globalnym ekosystemie. Z kolei Eryka odkryła potencjał ziołolecznictwa, szkoliła się poznając właściwości różnych roślin i przypraw, a zamiłowanie to przypieczętowała ukończeniem kursu towaroznawstwa zielarskiego.

Czytaj więcej
Brak cech.