O nas

Misja

Naszą misją jest propagowanie zdrowego sposobu odżywiania i życia w zgodzie z naturą.

  • Szerzymy świadomość potrzeby chronienia i korzystania z tego, co naturalne, dobre i zdrowe.
  • Umożliwiamy dotarcie do lokalnych produktów z naszych polskich pól, pasiek i sadów.
  • Szukamy polskiej, nieprzetworzonej żywności, producentów naturalnych kosmetyków, środków czystości, ubrań i wszystkich innych dostępnych na rynku eko produktów.
  • Przecieramy szlaki zielonej turystyki i rekreacji.
  • Konsultujemy trudne pytania ze specjalistami wszystkich dziedzin, aby dzielić się wiedzą i odpowiedziami na trudne, często pomijane pytania.

Wizja

Serwis ekotarg.pl łączy producentów indywidualnych, a także różne firmy z całego kraju oferujące zdrowe, ekologiczne rozwiązania i produkty, z wszystkimi, którzy ich poszukują.

Poszerzamy kręgi ludzi odżywiających się świadomie i zdrowo, żyjących mądrze i z troską o dobra naturalne naszej Ziemi.

Cel

Naszym celem jest skupianie firm, producentów indywidualnych, a także rolników i hodowców z całego kraju, oferujących zdrowe, naturalne produkty. Promujemy to, co dobre, zdrowe i proekologiczne. Jeżeli nasza inicjatywa jest Tobie bliska, jeżeli dbasz o zdrowie bliskich i swoje, jeżeli kochasz naturę, to polecaj serwis www.ekotarg.pl komu tylko możesz. Każdy przesłany link z adresem naszego serwisu poszerza grono świadomych, zdrowych konsumentów.

My z całych sił postaramy się wypełnić naszą misję i bez ustanku propagować zdrowie, harmonię i życie w zgodzie z naturą.

Zespół Ekotarg.pl