Partnerzy

storeko – naturalnie, kreatywnie, świadomie – kreatywnie spoglądamy na codzienność, promujemy zdrowy styl życia, robimy świadome zakupy i dbamy o środowisko naturalne. Chcemy aktywnie działać angażując w to wszystkich zainteresowanych kreowaniem lepszej rzeczywistości społecznej

Naturalnie – bo lubimy naturę wokoło – w jedzeniu, w kosmetykach, w naszej codzienności. Szanujemy ją, wierzymy w jej siłę i staramy się ją zrozumieć.

Kreatywnie – spędzamy czas i podchodzimy do życia. Używamy ponownie i robimy coś z niczego, drążymy tematy, przetwarzamy. Nie lubimy banałów, produktów dla mas, drogi na skróty, jednorazówek..

Świadomie – jemy, używamy i kupujemy. Byle co to nie to. Pytamy, czytamy, piszemy. Certyfikaty, składniki, oszczędzanie i eko ściemy to nasz konik

Love Me Green to połączenie bujnej kostarykańskiej natury z nowoczesnością francuskich laboratoriów kosmetycznych. Ta kombinacja tropikalnej radości życia i francuskiego know how umożliwiła stworzenie wyjątkowej linii certyfikowanych kosmetyków naturalnych, które poprzez codzienną pielęgnację przywracają naturalne piękno skóry i jednocześnie chronią ją przed przedwczesnymi oznakami starzenia.

Odwiedź nas pod adresem  http://love-me-green.pl/

Ekologia.pl – Nowoczesny portal ekologiczny dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska.
Informujemy o najbardziej aktualnych trendach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska polityczne i społeczne, aspekty biznesowe rynku ekologii w Polsce, zagadnienia związane z energią odnawialną.

Poruszamy tematy związane z eko-modą, ekologiczną żywnością, promujemy naturalne kosmetyki, zdrową kuchnię, eko-podróże, kulturę i sztukę opartą na recyklingu.
Śledzimy  ekologiczne wydarzenia w kraju i na świecie.

Ekologia.pl to skarbnica ciekawostek z kraju i ze świata dotyczących nowoczesnego, ekologicznego budownictwa i alternatywnego wykorzystania energii.
Na łamach portalu promujemy ekologiczne kampanie i akcje tematyczne, udzielamy fachowych konsultacji z różnych dziedzin.

Istniejemy na rynku od 2007 roku i jesteśmy zarejestrowanym tytułem prasowym. Naszymi redaktorami są specjaliści nauk przyrodniczych, ochrony środowiska oraz zdrowej żywności.

liliNaturalna.com – kreatywnie i inspirująco z nutą natury! To miejsce pełne inspiracji, pozytywnej energii i uśmiechu, skupione wokół naturalnej pielęgnacji. Zaprasza do wypróbowywania przepisów na domowe kosmetyki, poleca najlepsze markowe ekologiczne produkty. Zapraszam!

Lili Naturalna – kreatywnie i inspirująco z nutą natury!

Fundacja Kobieta i Natura została powołana w 2006 roku. To  organizacją Pożytku Publicznego.Kieruje się zasadą: ”Nasze zdrowie zależy od naszej świadomości.” Celem działalności Fundacji jest edukacja w zakresie profilaktyki zdrowia i rozpowszechniania sprawdzonych, przyjaznych metod zapobiegających problemom zdrowotnym.
Dlatego od lat:
Organizują międzynarodowe konferencje medyczne dla lekarzy i położnych, na których prezentują najnowsze odkrycia naukowe z różnych dziedzin, które mają bezpośrednie przełożenie na jakość i bezpieczeństwo leczenia.

e!stilo jest tytułem, który swoją tematyką obejmuje szerokie spektrum zagadnień z zakresu ekologii, zachowując jednocześnie charakter kolorowego magazynu lifestylowego.

Założeniu e!stilo przez grupę pasjonatów towarzyszyła głęboka świadomość faktu, że moda na ekologię staje się powszechnym zjawiskiem. Coraz więcej osób interesuje się przyszłością naszej planety, dziedzictwem, jakie pozostawimy następnym pokoleniom. Stajemy się wrażliwsi na negatywne zmiany zachodzące w naszym środowisku, bardziej empatyczni w stosunku do innych stworzeń.

Opowiadamy się po stronie świadomej konsumpcji, pora bowiem wziąć odpowiedzialność za to, co i od kogo kupujemy.

to jest właśnie rola e!stilo!

Informujemy o najbardziej aktualnych trendach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska polityczne i społeczne, modę, urodę, design, kuchnię, podróże, kulturę i sztukę.

Dla Was śledzimy ekologiczne wydarzenia w kraju i na świecie. Pomagamy Czytelnikom w etycznych wyborach konsumenckich, prezentując szeroki wybór produktów nietestowanych na zwierzętach i przyjaznych naturze. Na łamach magazynu promujemy ekologiczne kampanie i akcje tematyczne, udzielamy fachowych konsultacji z różnych dziedzin. Starannie dobieramy naszych bohaterów spośród znanych ludzi wspierających „zieloną” ideę. Gwiazdy, które pojawiły się na łamach magazynu, to m.in. Iza Miko, Magdalena Różdżka, Martyna Wojciechowska, Agata Buzek czy Michał Piróg.

 E!stilo można znaleźć m.in. w Empikach, InMedio, Relay oraz wybranych salonikach Ruchu i Kolportera.

Serwis Biokurier.pl powstał na bazie bezpłatnego czasopisma o produktach ekologicznych BioKurier, które wydawane jest od 2008 roku. Misją gazetki oraz portalu jest dostarczanie rzeczowych i szerokich informacji na temat  bioproduktów: ekologicznej żywności, naturalnych kosmetyków, ekologicznych tekstyliów czy też środków czystości. Bliskie są im także ideały Sprawiedliwego Handlu (Fair Trade) i świadomej konsumpcji.

Jelenia Struga DAY SPA – miejsce, które jest oazą spokoju i łagodności.  Wystarczy wstąpić  a momentalnie poczujemy różnicę! Elegancko podświetlone schody prowadzą do zmysłowego i wykończonego ze smakiem wnętrza. Poczujesz się tutaj jak ktoś wyjątkowy.

Filozofia Jelenia Struga DAY SPA to dbałość o Ciało, Umysł, i Duch. Poddajemy oczyszczeniu, odnowie i pielęgnacji cały organizm.  Jelenia Struga dba o każdą sferę człowieka.

EkoKobieta to sklep prowadzony przez kobiety dla kobiet. Promuje ekologiczne alternatywy dla konwencjonalnych podpasek i tamponów,  propaguje wiedzę o ich potencjalnej szkodliwości dla kobiecego zdrowia i środowiska naturalnego oraz odpowiada na pytania i doradza, jak wybrać najbardziej odpowiednią  eko-ochronę w czasie menstruacji.

POKA POKA to wrocławska edycja ogólnopolskiego miesięcznika, dostępnego w innowacyjnej formie koperty. W darmowych kopertach znajdziecie m.in. plakat znanego artysty, mnóstwo materiałów i gadżetów o kulturze i rozrywce. Szukaj i BIERZ BIERZ!
Jedyna wrocławska koperta kulturalna, o miesięcznym nakładzie 10 000 sztuk, w pełnej krasie na fejsie! Konkursy, zaproszenia, polecenia wydarzeń i inne extrasy, takie rzeczy! POLUB POLUB:)

Działalność Business Bridge Group opiera się na filarach takich jak:    rekrutacja, szkolenia, eventach i prowadzeniu Centrum Konferencyjnego we Wrocławiu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tych obszarach kompleksowo patrzymy na cały proces budowania relacji pomiędzy pracownikiem i pracodawcą.

Business Brige Group jest również organizatorem Jarmarku ekologicznego „Wrocław Na Zdrowie”.

Regularne spotkania przy okazji zdrowych zakupów, to to co proponuje organizator Jarmarku Ekologicznego Wrocław Na Zdrowie.

EkoNews – strona prezentująca nowości ze świata ekologii, wszelkie ciekawostki i wiadomości o tematyce ekologicznej, rolniczej, ochronie środowiska.

Ulicaekologiczna.pl – powstała z myślą o wszystkich, którym bliska jest idea życia w zdrowiu i zgodzie z naturą. Portal jest podzielony sekcje tematyczne: zdrowie, styl życia, umysł i ciało, design, technologie i zdrowe jedzenie. Piszą o alternatywnych źródłach energii, jodze i medytacji, zrównoważonym rozwoju i fair trade, ale też o ekodesignie, pieluszkach wielorazowych, pestkach do chrupania i damskich torebkach z recyklingu. Wierzą, że ekologia w wielkim mieście jest możliwa, a swoje życie można uczynić lepszym, nawet jeśli nie należy się do wielkich organizacji proekologicznych. Śledzimy newsy, tropimy trendy, piszą o tym, co w zielonym przemyśle fajne, a co podejrzane. Mają oko na eko.

Portal ten powstał aby wspomagać edukację ekologiczną prowadzoną nie tylko w szkołach ale także przy różnego rodzaju instytucjach. Portal edukacji ekologicznej jest serwisem informacyjnym o tematyce ekologicznej, w swych zasobach posiada bazy ośrodków edukacji ekologicznej, materiały edukacyjne, scenariusze lekcyjne, gry. Ponadto informuje o aktualnych wydarzeniach dotyczących ekologii i szeroko pojmowanej edukacji. Portal ten to także inicjator wielu konkursów.

Magazyn VEGE to pierwszy lifestylowy miesięcznik skierowany do świadomych i wymagających ludzi dbających nie tylko o siebie i swoje zdrowie, ale także o pozytywne relacje z innymi ludźmi i jakość całego otaczającego ich świata. VEGE propaguje nowoczesny styl życia, nie tylko wśród wegetarian. Wegetarianizm kojarzy się przede wszystkim z dietą, ale dla wielu osób to również sposób myślenia, a co za tym idzie, życia. W związku z tym pismo zapewnia dawkę rzetelnych informacji dotyczących zdrowia i żywienia, prezentuje w przystępnej formie idee leżące u podstaw tego ruchu, przedstawia gwiazdy i autorytety, którym ten światopogląd jest bliski, a także daje rady przydatne w codziennym życiu.

GymPoint.pl – prestiżowy fitness klub tylko dla kobiet. Niepowtarzalna atmosfera, prowansalski wystrój oraz fachowa kadra pozwoli poczuć się każdej Pani wyjątkowo i zapomnieć przynajmniej na chwilę o obowiązkach i trudach codziennego życia. GymPoint.pl miejsce pozwalające spędzić miło i aktywnie wolny czas. Nasz klub nie jest zwykłą siłownią! Umożliwiamy naszym Klientkom uzyskanie nie tylko świetnego samopoczucia i zgrabnej figury za pomocą nieskomplikowanych ale skutecznych ćwiczeń, ale przede wszystkim spędzenie zdrowych i niepowtarzalnych chwil.

Cakes and the City to blog, który powstał z pasji do gotowania i pieczenia. Porusza wyobraźnię, pobudza zmysły i zachwyca kolorami. Blog został doceniony i wyróżniony przez Gazetę Wyborczą i dostał zaproszenie na największe spotkanie blogerów w Polsce.

Skin Philosophy to w pełni naturalna oraz bezkompromisowo ekologiczna i etyczna pielęgnacja ciała. Powstała z myślą o tych, którzy chcą świadomie dbać o swoje ciało i jednocześnie troszczą się o Ziemię. Na SkinPhilosophy.pl znajdziesz informacje o tym, jak zrobić ekologiczny kosmetyk w domu i jak wybierać kosmetyki w sklepie, aby uniknąć szkodliwych substancji. Prowadzą warsztaty domowej produkcji kosmetyków ekologicznych oraz wykłady na temat ekologicznej pielęgnacji ciała.

ekoGRATY.pl to ogólnopolska społeczna kampania ekologiczna i pierwsza strona w polskim internecie, za pośrednictwem której stare elektronarzędzia możesz odesłać do recyklingu z domu lub firmy, zupełnie za darmo. ekoGRATY.pl to ekologiczna inicjatywa grupy All Sounds Allowed oraz industria24.pl

Ekoquchnia to smaczniutki blog, na którym autorka zamieszcza przepisy na dania swojego dzieła i rady, jak je powielić na własnym stole. Kuszą widokiem, a co najważniejsze są zdrowe i często z produktów ekologicznych.

Sklep internetowy Zielony Flaming produkuje drewniane zabawki z „duszą”, handmade, patchwork, wyszukane akcesoria dla dzieci i dorosłych.” Zielony Flaming to dwie koleżanki, matki, psycholożki, z zamiłowaniem do poszukiwań przedmiotów oryginalnych, niebanalnych, ciekawych i ładnych.Ta pasja sprawiła, że powstał ten sklep.
Jako matkom, zależy nam, aby zabawki w naszym sklepie były mądre, uczące , estetyczne i ekologiczne. Poszukujemy zabawek „z duszą”, zabawek jedynych w swoim rodzaju, które staną się wyjątkową ozdobą dzieciństwa naszych milusińskich.
Dla dorosłych proponujemy pomysły na prezent, ciekawe akcesoria na różne okazje, wyszukane bibeloty.Można tu znaleźć produkty ciekawych producentów, dzieła współpracujących z nami pasjonatów handmade oraz „łupy” łowców vintage. Niektóre z naszych wyrobów należą do rozwijającej się marki: Zielony Flaming.

Kochamwies.pl to portal internetowy magazynu Weranda Country.

Nasi czytelnicy  mieszkają na wsi lub marzą o ucieczce z wielkiego miasta.
Oprócz archiwum magazynu, na naszych stronach znajdują się aktualności, porady, forum i blogi.
Mamy dużą grupę fanów, miłośników przyrody, ciszy i piękna polskich krajobrazów.
Pokazujemy jak pięknie urządzić dom i  pielęgnować ogród.
Zachęcamy do twórczych eksperymentów. Lubimy gotować i cieszyć się domowym ogniskiem. Kochamy zwierzęta i podpowiadamy jak się nimi opiekować.
Zapraszamy w nasze strony!

Akademia Zdrowego Żywienia pomoże Ci zmienić swój styl życia na zdrowyszy i osiągnąć sukces. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami nauczy Cię jak zrobić zakupy oraz zdrowo gotować, by bez wyrzeczeń zrzucić zdędne kilogramy i cieszyć się  zdrowym życiem.
Akademia pomaga osobom, które chcą się dowiedzieć, co jeść, aby być zdrowym i pełnym energii, schudnąć bez obawy ponownego przytycia oraz w jaki sposób odzywiać się, aby załagodzić swoje dolegliwości.

Wydawnictwo BioBooks specjalizuje się w wydawaniu publikacji o szeroko rozumianej tematyce proekologicznej dla dzieci i dorosłych, o charakterze edukacyjnym, popularyzujących zdrowy styl życia i koncepcję zrównoważonego rozwoju.

„Slow life & garden” to dwumiesięcznik społeczno – ekologiczny, poruszający tematy zdrowego życia 
w trzech wymiarach: społeczno – kulturalnym, psychologicznym oraz praktycznym. Misją magazynu jest propagowanie idei międzynarodowego ruchu slow life, który oznacza nie tylko zdrowy sposób odżywiania się, ale także ogólnie – zdrowy dla duszy i ciała sposób funkcjonowania 
w Świecie.

Twoja Dobra Dieta to serwis, który proponuje młodym karmiącym mamom pomoc w dobraniu diety tak, aby schudnąć i nie zaszkodzić swojemu maleństwu. Na stronie mozliwy jest kontakt online z dietetykiem, który ułoży profesjonalną indywidualną zdrową dietę. Dobrze dobrana i zbilansowana dieta dla Ciebie i Twojego maleństwa.