Archiwum

Szat Parada – Podaj Dalej

Już 8 października 12.00-15.00 w Zielonej Wróżce we Wrocławiu!

Pewnie nie jeden raz zastanawialiście się co zrobić z ubraniami, w  których już nie chodzicie a niekoniecznie nadają się one na śmieci. Prawdopodobnie często też pochopie podjęliście decyzję o zakupie danej rzeczy. Decyzja zapadła po wpływem chwili albo momentalnego zaćmienia. Ale do tego wniosku dochodziliście dopiero w domu, po zakupach.

Szat Parada

Być może macie w domu szafy pełne dodatków, butów, torebek, ubrań ale wciąż nie wiecie co na siebie włożyć. Wszystkie te rzeczy wydają się Wam nudne i mimo, że nosiliście je rzadko, to i tak nie możecie już na nie patrzeć.  Ale wciąż marzycie o czymś nowym.

Serwis ekotarg.pl  proponuje rozwiązanie: SZAT PARADA – PODAJ DALEJ. Klasyczna wymiana ciuchów. Znacie to na pewno. Wymiana odbędzie się już w październiku – 8.10 w godzinach 12:00 – 15:00. Dużym plusem tej inicjatywy to lokalizacja. Spotkanie odbędzie się w samym sercu Wrocławia, w cafe barze Zielona Wróżka przy ul. Rzeźniczej 2/3. A dla Uczestników Szat Pardy kawa przy barze w specjalnej cenie.

Bądź eko i nie wyrzucaj rzeczy, które jeszcze nadają się noszenia. Nadaj im nowe życie. W zależności od Twojej kreatywności możesz dowolnie je przerobić.

Zasady Podaj dalej:

*Weź ze sobą ubrania, biżuterię, dodatki, torebki – rzeczy, które chcesz oddać bądź wymienić.

*Przyjdź 8 października (sobota) do Zielonej Wróżki.

*Przemyśl, które rzeczy chcesz oddać a które odsprzedać za symboliczną cenę.

*Wypełnij formularz zgłoszeniowy na www.ekotarg.pl znajdujący się po prawej stronie na stronie głównej

*W sobotę 8 października zgłoś się w Zielonej Wróżce  w barze, po odbiór identyfikatora i szalej na wymianie.

O autorze

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.