Archiwum

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu

„Najwspanialszy Jarmark Bożonarodzeniowy w Polsce jest we Wrocławiu!”

– tak mówią te osoby, które już na jarmarku były, widziały, czuły i smakowały świątecznego klimatu oraz tego, co jest przygotowane w tym właśnie roku dla małych i dużych na wrocławskim Rynku.

Jarmark Bożonarodzeniowy od 17 listopada do 22 grudnia 2017 w godzinach od 10.00 do 21.00. 

A w tym roku na Jarmarku Bożonarodzeniowym…

KULINARNE NOWOŚCI, JARMARKOWE PYSZNOŚCI… Jarmark Bożonarodzeniowy to miejsce szczególne dla wszystkich łasuchów! Pierzeja północna Rynku stanie się prawdziwym rajem dla smakoszy! To między innymi tutaj będzie można skosztować przysmaków z Europy i nie tylko.

W POSZUKIWANIU ŚWIĄTECZNYCH INSPIRACJI… W drewnianych domkach będzie można wybierać świąteczne podarunki. W tym roku nowością wśród rękodzieła na Jarmarku będzie wyjątkowa ceramika z Ukrainy, własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne z ekologicznych materiałów, a także tradycyjne rzeźby, szkatułki, a nawet instrumenty muzyczne z dalekiej Tajlandii.

Odwiedzający Jarmark w świątecznych domkach znajdą również ręcznie wyszywane maskotki, kocyki dla najmłodszych, kolorowe drewniane zabawki, haftowane aniołki, ozdobne torby filcowe i poduchy z motywami ludowymi, marsylskie mydła zapachowe, naturalne kosmetyki i wiele innych trudno dostępnych na co dzień produktów.

MOC ŚWIĄTECZNYCH WYDARZEŃ! Jarmark Bożonarodzeniowy to także niezwykłe wydarzenia, które sprawią, że serce Wrocławia zabije mocniej! Goście jarmarku będą świadkami niezwykłych parad pełnych muzyki, światła i energii. A już od 2 grudnia, kiedy to przy wrocławskiej choince pojawi się scena, będzie można podziwiać występy artystyczne najmłodszych, koncerty świąteczne, magiczne widowiska, realizowane we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.

Czas spędzony na jarmarku z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy odwiedzą wrocławski Rynek.

Jarmark Bożonarodzeniowy od 17 listopada do 22 grudnia 2017 w godzinach od 10.00 do 21.00.

Spotkajmy się na wrocławskim Rynku w świątecznym klimacie!

O autorze

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.