Archiwum

05.04.2014 Wrocław

WIELKANOCNE WARSZTATY PLASTYCZNE DLA MILUSIŃSKICH

Zbliżają się Święta Wielkanocne. Dla wielu Rodziców oznacza to nerwowy czas, w którym sami nie wiedzą – kiedy, dają się bezwiednie wciągać w  wir przedświątecznych zakupów i porządków. Łatwo jest w nich całkowicie się zatracić. W ciągłym pospiechu, by dopiąć wszystko „na ostatni guzik”… I w przeświadczeniu, że „trzeba się sprężyć”…

A może warto byłoby trochę zwolnić tempa i wygospodarować chwilę, by spędzić czas wspólnie z dzieckiem, uświadamiając mu, co tak naprawdę ważne jest w Święta? By „tu i teraz” poczuć ich atmosferę i zamiast sklepowym promocjom – dać się uwieść twórczym przygotowaniom?

Działający we Wrocławiu Punkt Przedszkolny „Przyjaciele Żyrafy” zaprasza mamy, tatusiów, babcie i dziadków oraz przyjaciół dzieciaków w wieku od 2 do 7 lat, którzy wspólnie z pociechą chcieliby wziąć udział w wyjątkowych warsztatach w Wielkanocnym Klimacie.

Na zajęciach powstaną niepowtarzalne zajączki, owieczki i motyle, baranki, kurki i kurczaki oraz… inne pisklaki, ozdoby Wielkanocnego stołu, które z pewnością zachwycą naszych gości i pomogą wprawić w wiosenny nastrój wszystkich domowników, ponieważ stworzone przez siebie dzieła mali artyści będą mogli zabrać do domu.

Będziemy tworzyć przy wykorzystaniu różnych materiałów i technik plastycznych, a także origami. Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy, a nieobecność należy w miarę możliwości zgłaszać najpóźniej dzień przez zajęciami. Sugerowany jest także niezobowiązujący strój, w którym będzie można TWORZYĆ bez obawy o jego zabrudzenie.

Zapraszamy! Będzie bardzo wesoło i kolorowo!

Kiedy: 5 kwietnia (sobota), godz. 10:00-12:00

Gdzie: Punkt Przedszkolny „Przyjaciele Żyrafy”, ul. Budziszyńska 37/ 1 A we Wrocławiu

Koszt: 15 zł/dziecko (zapewniamy materiały)

Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.przyjaciele-zyrafy.pl

lub pod numerami telefonów: 71/ 794 54 58; kom.: 601 691 865, a także pod adresem e-mailowym: biuro@przyjaciele-zyrafy.pl oraz

Facecebook:

https://www.facebook.com/events/1492356964318739/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49

O autorze

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.