Archiwum

Bazar Smakoszy we Wrocławiu- 13 lipca 2013

Już 13 lipca pierwsza edycja nowego jarmarku ekologicznego we Wrocławiu. „Bazar Smakoszy” – bo taką nazwę nosi ta Eko-inicjatywa organizowany będzie w Browarach Mieszczańskich we Wrocławiu.

Na Bazar Smakoszy zapraszani będą lokalni i regionalni rolnicy, producenci oraz właściciele sklepów, importerzy szeroko rozumianej zdrowej (w tym także certyfikowanej) żywności.

Dlaczego bazar ekologiczny?

„Produkty są świeże i najwyższej jakości. Często można ich posmakować na miejscu i na tej podstawie dokonać wyboru, co kupić. Takie bazary to także miejsce, gdzie klient ma dostęp do szerokiej oferty różnych ciekawych produktów, od tych tradycyjnych, po najbardziej wyszukane i rzadko spotykane na rynku. Te wszystkie produkty ma na wyciągnięcie ręki, nie musi zjeździć pół miasta, żeby je dostać.”- mówi organizatorka Bazaru Smakoszy, Gosia.

Bazar Smakoszy to nie pierwsza eko-inicjatywa we Wrocławiu. Mamy już przecież comiesięczny Jarmark Wrocław Na Zdrowie, „krótką drogę” w Falansterze, świąteczne jarmarki na rynku, czy choćby spotkania organizowane przez nasz serwis.

Czy Bazar Smakoszy przyjmie się wśród wrocławskiej eko-społeczności? Czy będą kolejne edycje?  Przekonamy się o tym już wkrótce.

O autorze

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.