Archiwum

Gwiazdkowa paka dla czworonoga

Wraz z organizatorami akcji „Paka dla bezdomnego zwierzaka” chcielibyśmy zaprosić Cię, drogi Czytelniku ekotarg.pl, do udziału w Gwiazdkowej Pace!

Akcja „Paka Gwiazdkowa” realizowana jest w ramach programu „Paka dla bezdomnego zwierzaka”.

Na czym polega program „Paka dla bezdomnego zwierzaka”?

Celem programu jest zbiórka karmy i innych niezbędnych rzeczy dla bezdomnych zwierząt przebywających w przytuliskach i domach tymczasowych. Uzbierane „paczki” przekazywane są do wybranych, potrzebujących organizacji działających na rzecz ochrony zwierząt oraz dla karmicieli bezdomnych zwierząt.

Każda paka jest dobierana i dedykowana konkretnemu miejscu, gdzie przebywaja zwierzęta. Jest oznakowana i zawsze można monitorować, gdzie trafia dana paka. Dodatkowo, każdy darczyńca otrzymuje oficjalne podziękowanie na stronie internetowej Orgnizatora akcji.

Wcześniej program nosił nazwę „paka dla psiaka”, jednak z uwagi na to że od pewnego czasu w ramach akcji zapewniane jest również wsparcie dla bezdomnych kotów, nazwa programu obecnie brzmi „paka dla bezdomnego zwierzaka”.

Czym jest edycja „Paka Gwiazdkowa”?

Okres zimowy to czas, w którym bezdomne zwierzęta potrzebują naszej pomocy najbardziej. To również czas, w którym przygotowujemy się do Bożego Narodzenia- świąt pełnych życzliwości i dobroci dla innych. Z tej okazji, wraz z organizatorami zachęcamy wszystkich do przygotowania gwiazdkowego prezentu dla bezdomnych zwierząt.

Kto może pomóc?

Wsparcie dla akcji zaoferować może każdy: pojedyncze osoby, firmy, organizacje.

Redakcja naszego serwisu podjęła się zadania promowania informacji o programie „Paka dla bezdomnego zwierzaka”, ponieważ bliski naszemu sercu jest los i szczęście bezdomnych zwierząt. Chcemy by o tej akcji dowiedziało się jak najwięcej osób, a co za tym idzie, by zwiększyć szansę na pomoc ze strony naszych czytelników i partnerów.

Bezdomne zwierzaki czekają na pomoc każdego z nas.

Dołącz do akcji ekotarg.pl i przygotuj gwazdkową paczkę dla czworonoga!

Jak możesz pomóc?

Przekaż bezdomnym zwierzętom najpotrzebniejsze rzeczy, by przetrwały zimę. W akcji nie są zbierane pieniądze, tylko rzeczy.

Organizatorzy akcji w szczególności czekają na:

  • specjalistyczne karmy suche i mokre dla kociąt oraz szczeniąt,
  • mleko dla kociąt i szczeniąt,
  • karmy lecznicze dla kotów i psów (bezglutenowe),
  • karmy suche i mokre dla dorosłych psów i kotów,
  • suchy ryż, makaron,
  • koce, miski, ręczniki, poduszki, kołdry (moga być wcześniej uzywane, ale czyste),
  • żwirek dla kotów.

Z uwagi na to, że ostatnio przygarnianych jest znacznie więcej kotów niż psów, to właśnie dla tych zwierząt rzeczy są najbardziej potrzebne.

Jeśli popierasz akcję „Paka dla zwierzaka”, opowiedz o niej swoim bliskim i znajomym. Polecanie programu innym osobom to również pomoc!

Akcja Gwiazdkowa Paka trwa od 27 listopada 2013r. do 15 grudnia 2013r.

Informacje dotyczące warunków przekazania darowizny oraz zapisy prawne upoważniające Organizatora do przeprowadzania akcji znajdziecie w programie akcji „Paka dla bezdomnego zwierzaka”

Organizatorem programu „Paka dla zwierzaka” jest Fundacja Mondo Cane.

Szczegóły akcji oraz dane kontaktowe do organizatora.

Uwaga! Gwiazdkowe Paki przekazujemy bezpośrednio do Organizatora akcji, nie zaś do siedziby ekotarg.pl

O autorze

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.