Nasi eksperci

Katarzyna Barszczewska

Instruktorka Sztuki Świadomych Narodzin.

Katarzyna BarszczewskaInspiruje do życia w pełni osobistego potencjału, do rodzenia w błogiej akceptacji i otwieraniu się na dary, które drzemią w ciele, duszy i umyśle każdego z nas. Prowadzi warsztaty dla kobiet w stanie błogosławionym i osób chcących je wspierać emocjonalnie i praktycznie, nie wnosząc w cud narodzin własnych traum. Entuzjastka życia, smakuje rożne jego przejawy: pisząc, tańcząc, tworząc … Mama trzech córeczek. Ostatnio z mężem pszczelarzem wspiera narodziny królowej pszczół.

aAbsolwentka Filologii Klasycznej na UW, podyplomowych studiów pedagogiki niezależnej na UW, podyplomowych Studiów Komunikacji Społecznej i Mediów , PAN oraz studium Psychologii Transpersonalnej
oraz trenerski kurs Birth into Being Aprentership.

Zainicjowałam warsztaty ALTERKARIERY prosząć Tannę JAkubowicz – Mount i Dagę Gmitrzak o poprowadzenie grupy w ramach działań na rzecz Stowarzyszenia U Źródła, gdzie od kilku lat jestem w Zarządzie.
Najbardziej wspominam warsztaty: spotkanie z Marią Bulock o jej lotosowych porodach,z Eleną Tonetti-Vladimirową : Birth into Being, z Olgą Szwajgier : Odkryj swój głos, Danutą Dowiat : Kreatywne Pisanie, Starhawk, Lene Hanberg: starożytne praktyki umierania wg. tybetańczyków, Joanną Rus: szamanizm peruwiański, Renią Pieczonką: malowanie, Taniec z Joanną Bernardy, Preeti Agrawal, Tanna Jakubowicz-Mount: Progi, Permakultura : Andrzej i Moni Młynarczyk.

tel: 606 363 121

czereśniowepole@gmail.com

O autorze

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.