Nasi eksperci

Małgorzata Nowicka – coach w nurcie Zen Coachingu

Małgorzata Nowicka – coach pracujący w nurcie Zen Coachingu, właścicielka firmy Business Love Design, dla wszystkich tych, którzy pragną żyć i pracować w zgodzie ze sobą, bez stresu, podążając za tym, co naprawdę ważne w życiu. Rządnych pasji i przygody życia, i biznesu.

Ceni sobie wewnętrzny spokój, który czerpie z medytacji, modlitwy, literatury otwierającej Serce. Uwielbia kontakt z naturą i swojego rudego kota.

Jej pasją jest grafika, ilustracje, mandale. Zasadą w życiu jest podążanie za głosem własnego serca. Otwarta na nowe wyzwania, ciągle wychodzi poza strefę własnego komfortu, poza którą czuje, że żyje, że pozbywa się ciągle ograniczających schematów.

Ciepłym sercem zaprasza do współpracy, do artykułów, które uchylają rąbka prawdy o naturze ludzkiej, tak aby dopuścić do swojego życia nas samych, prawdziwych, kochających, wolnych.

W swojej pracy najbardziej ceni sobie możliwość pracy z ludźmi w indywidualnej relacji, prowadząc sesje stacjonarnie we Wrocławiu lub zdalnie przez skype czy facebooka za pomocą kamerki internetowej – taka możliwość dla wszystkich tych, którzy nie lubią stać w korkach.

Więcej o Małgosi na:
Bld.com.pl
Aby być na bieżąco:
https://www.facebook.com/BusinessLoveDesign/

O autorze

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.