Archiwum

Konsultajce u dr Preeti Agrawal

Podczas spotkania „Kobieta w Stylu EKO” 24 listopada 2012r. będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji lekarskich u dr Preeti Agrawal . Podczas konsultacji będzie można zasięgnąć porady w leczeniu  problemów związanych z niepłodnością, endometriozą, zaburzeniami miesiączkowania, hiperprolaktynemią, menopauzą, mięśniakami, nietrzymaniem moczu, chorobami piersi i narządów rodnych, a także antykoncepcją i ginekologią dziecięcą.

Kim jest dr Preeti Agrawal?

Doktor nauk medycznych, specjalista II stopnia z ginekologii i położnictwa. Obszarem zainteresowania Pani Doktor jest medycyna holistyczna i medycyna psychosomatyczna. W ostatnich latach ukończyła wiele kursów z zakresu odżywiania, tradycyjnych metod wspierania zdrowia i możliwości ich zastosowanie w ginekologii. Jest zwolennikiem podejścia holistycznego w ginekologii i położnictwie. W swojej pracy z pacjentami, łączy wiedzę medycyny tradycyjnej i naturalnej.

Gdzie i kiedy odbędą się konsultacje?

Indywidualne spotkania z Panią Doktor odbywać się będą w trakcie spotkania „Kobieta w Stylu EKO” 24 listopada 2012r. w specjalnie przeznaczonym do tego pokoju Hotelu Polonia Palace w godzinach:  11:40 – 12:40 i  14:20 – 16:40. Jedna konsultacja trwa 20 min. W trakcie konferencji, Pani Doktor przyjmie 10 osób.

Ile kosztuje konsultacja?

Koszt indywidualnej konsultacji to 170 zł. Osoby zainteresowane wizytą prosimy o dokonanie rejestracji, pobranie i wypełnienie ankiety oraz  zabranie ze sobą aktualnych wyników badań.

Jak się zapisać na konsultację?

Aby zapisać się na konsultację prosimy o dokonanie rejestracji na stronie gabinetu.

ZAREJESTRUJ SIE

O autorze

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.