Nasi eksperci

Piotr Szczotka

Dyplomowany masażysta, szkoleniowiec.

Piotr SzczotkaAutor wielu książek i publikacji. W swojej działalność koncentruje się na tematyce masażu i body work. Uzyskał tytuł technika masażu leczniczego w Polsce i w USA w Health Enrichment Center the School of Therapeutic Massage MI. oraz licencjat promocji zdrowia w Wyższej Szkole Teologiczno-Humanistycznej.

Prowadzi gabinet oraz szkolenia według własnej koncepcji. Promuje masaż i body work w mediach, w tym IMBW w odnowie psychosomatycznej, Dynamiczny Masaż Antycellulit oraz Twarz Emocjonalna.

Oferuje szkolenia w postaci kursów, warsztatów oraz prezentacji. Kursy te przeznaczone są dla profesjonalistów, szkół, uczelni i indywidualnych firm. Obejmują zakresem następującą tematykę: masaż i praca z tkankami miękkimi w problemach zdrowotno-estetycznych, modelowanie miejsc problemowych, masaż i praca z ciałem oraz głęboka relaksacja. A także warsztaty z masażu i relaksacji dla potrzeb własnych.

Zajmuje się także masażem kobiet w ciąży i rewitalizacją po porodzie. Od 1995 roku prowadzi zajęcia profilaktyczne i promuje zdrowie poprzez masaż i relaksację dla firm, w ramach work-site massage.

Autor książek: „Współczesny Masaż terapia, profilaktyka, relaksacja”, „Integracyjny Masaż Bodywork – masaż w odnowie biologicznej i psychosomatycznej”, „Masaż twarzy w medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetyce” oraz „Dynamiczny Masaż Antycellulit – masaż w terapii cellulit i modelowaniu sylwetki”.

Główny gabinet masażu:

ul. Naramowicka 180 D 8

61-611 Poznań

Więcej informacji na stronie:
Gabinet Body Work Piotr Szczotka www.bodyworker.pl
Instytut Bodywork www.bodywork.com.pl

Kontakt:

Piotr Szczotka

piotr@bodyworker.pl

O autorze

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.