Nasi eksperci

Dr n. med. Preeti Agrawal

Doktor nauk medycznych, spec. II stopnia Ginekologii i Położnictwa.

Preeti AgrawalDyplom lekarski uzyskała na Wydziale Lekarskim Medical College w Jaipur w Indiach. Posiada II stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa, które uzyskała będąc przez wiele lat związana z wrocławską AM.

Pani Doktor Preeti Agrawal prowadzi badania nad medycyną naturalną, odbyła liczne staże medyczne na całym świecie, m. in. w Odense, Bochum, Monachium, Kassel, Toronto, Londynie. W 2003 r. opublikowała książkę Menopauza i hormonalna terapia zastępcza. Mity i rzeczywistość.

We Wrocławiu prowadzi Szkołę Planowanego i Świadomego Macierzyństwa. Ma troje dzieci. Obszarem jej zainteresowania jest medycyna holistyczna i medycyna psychosomatyczna.

W ostatnich latach ukończyła wiele kursów z zakresu odżywiania, tradycyjnych metod wspierania zdrowia i możliwości ich zastosowanie w ginekologii. Jest zwolennikiem podejścia holistycznego w Ginekologii i Położnictwie, łączy wiedzę medycyny tradycyjnej z medycyną naturalną, medycynę psychosomatyczną i zasady medycyny starodawnej. Prowadzi program dla kobiet w ciąży pt: Program świadomego macierzyństwa.

Prowadzi również cykle wykładów na temat „zdrowia kobiety” w różnych miastach w Polsce.

Pani Doktor Preeti Agrawal prowadzi również Fundację Kobieta i Natura

Kontakt:

Fundacja Kobieta i Natura
ul. Postępowa 10b/3
54-618 Wrocław

tel/fax 71 782 88 24/34,
kom. 691 093 331, 695 093 320     

O autorze

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.