Archiwum

17.05.2014 Warszawa

W naszym podejściu do kosmetyków wiele się ostatnio zmieniło. Nie kierujemy się już tylko tym, co pokazuje się nam w reklamach, nie wybieramy jedynie znanych, modnych marek, lecz podejmujemy świadome wybory. Czytamy etykiety, sprawdzamy składy i zwracamy się w stronę natury. Kosmetyki naturalne, które możecie przygotować sami w domu, to krok ku zdrowiu i pięknemu wyglądowi skóry.

17 maja w Warszawie rusza projekt:

PACHNIDŁO – cykl warsztatów tworzenia kosmetyków naturalnych

Podczas warsztatów każdy uczestnik będzie mógł przygotować własne ekokosmetyki.

Spotkania poprowadzi Katarzyna Kochańska – znawczyni najlepszych gatunków herbat, olejków eterycznych, naturalnych przepisów na urodę, kiperka, kompozytorka smaków i zapachów, również na wyłączność jako logo instytucji, artysty, firmy, osoby prywatnej albo willi, ostatnio m.in. Pałacu w Wilanowie. Specjalistka w zakresie aromaterapii, herbatyzmu i aromamarketingu.

Uczestnicy warsztatów aromaterapii w kosmetyce dostaną wiedzę i niezbędne narzędzia do stworzenia własnych aromaterapeutycznych preparatów pielęgnacyjnych, z własną nazwą, w pięknym opakowaniu i o ulubionym zapachu, dostosowane do szczególnych potrzeb ich skóry i duszy.  Stworzone przez siebie na warsztatach dzieła uczestnicy zabiorą do domu.

Dowiecie się: z czego składają się kosmetyki kupowane w sklepach, jak czytać etykiety, by nie dać się nabrać, czym różnią się kosmetyki naturalne od dostępnych w drogeriach i dużo, dużo więcej.

Nauczycie się robić m.in.: kremy do twarzy i pod oczy, peeling, oliwkę do ciała, pastę do zębów, tonik, odżywkę, szampon i maseczki do włosów.

Otrzymacie wszystkie potrzebne składniki: w 100% naturalne, nieprzetworzone, nierozcieńczone, najwyższej jakości!

TERMINY WARSZTATÓW

17 maja 2014 r.Podróż w świat olejków eterycznych.

Tworzymy: krem pod oczy, tonik do twarzy i odżywkę do włosów.

7 czerwca 2014 r.Podróż w świat olejków eterycznych.

Tworzymy: olejek do zmywania i pielęgnacji twarzy, krem do twarzy, maseczki do włosów.

 28 czerwca 2014 r.Podróż w świat olejków eterycznych

Tworzymy: peeling do ciała, twarzy lub stóp, oliwka do opalania, szampon do ciała i włosów. Uczestnicy otrzymają też przepisy na wonne kąpiele.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na www.sukcesnaobcasach.com.pl

Serdecznie zapraszamy!

O autorze

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.