Archiwum

Jarmark Świąteczny GH Sky Tower we Wrocławiu

Dla tych wszystkich, którzy pragną dodatkowej inspiracji w poszukiwaniu świątecznego asortymentu zapraszamy na  Świąteczny Jarmark Produktów Regionalnych w GH SKY TOWER.

Przez najbliższe dwa weekendy tj. 13-15 i 20-22 grudnia każdy, kto szuka tradycyjnej pozbawionej chemii i konserwantów żywności, będzie miał możliwość zapoznania się z ofertą regionalnych przedstawicieli kuchni tradycyjnej.

Prawdziwe polskie wędliny, miody z rodzinnych pasiek, chleby na zakwasie, oscypki z podhala, sery z Podlasia, tradycyjne wypieki, regionalne piwa to tylko przedsmak tego, co czeka odwiedzających.

Również osoby poszukujące smaków nieco odmiennych od tych, które są związane z tradycyjna kuchnią polska znajdą coś dla siebie.

Na jarmarku spotkacie się Państwo z produktami z Litwy, Grecji, Włoch, Austrii.

Dodatkowo będzie można zasmakować i poczuć intensywne zapachy przypraw z całego świata. Każdy z naszych wystawców oferuje produkty najwyższej jakości, o czym świadczą liczne medale, wyróżnienia i certyfikaty.

Prócz wystawców z asortymentem spożywczym zostaną zaprezentowane Państwu wyroby rękodzielnicze, które z pewnością trafią w gusta każdej wrażliwej na sztukę osoby.

Kiedy?

13-15 i 20-22 grudnia 2013r. Galeria Handlowa Sky Tower we Wrocławiu

.Jarmark odbędzie się w godzinach od 09.00 do 21.00, a w niedzielę od 10.00 do 20.00.

Serdecznie zapraszamy!!!

O autorze

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.