Archiwum

Kongres w Chinach już 5.11!

Inauguracja Międzynarodowego Kongresu w Chinach już dziś!

Już 4 dzień minął od wylotu naszej ekotargowskiej załogi na konferencję do Chin. Mimo tak egzotycznej i ekscytującej wyprawy, znajdująca się w Chinach część redakcji ekotarg.pl nie próżnuje. Dziewczyny poznają tradycję Dalekiego Wschodu i bacznie przygladają się tamtejszym zwyczajom.

Już jutro rozpoczyna się Międzynarodowy Kongres Zdrowia i Forum Długowieczności  oraz Międzynarodowe Targi Branży Medycznej – organizowane przez Instytut Międzynarodowych Badań Stanu Zdrowia, Sprawności, Długowieczności oraz przez China Women’s News.  Od 5 listopada redakcja ekotarg.pl będzie zdobywać wiedzę od najwybitniejszych naukowców i prelegentów, a wszystko będzie dotyczyć tematyki zdrowia. Konkres ma miejsce w JiNan i zakończy się w środę 9 listopada.

Jinan

Warto też przypomnieć, że ekotarg.pl  przyjął zaproszenie od organizatorów Kongresu i będzie reprezentował Polskę wygłaszając swój odczyt podczas konferencji. Prezes Zarządu –  Barbara Kotecka-Pacan poprowadzi wykład, którego tematem będzie „Ekologiczna żywność – zdrowy Świat”. Jest to wielka szansa, by zaprezentować polski punkt widzenia na temat potrzeb i korzyści jakie niesie ekologiczna żywność.

Śledźcie relację z wizyty redakcji ekotarg.pl w Chinach na bieżąco! Specjalnie dla Was codziennie otrzymujemy informacje oraz zdjęcia i zamieszczamy je w specjalnej relacji. Bądźcie na bieżąco!

O autorze

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.