Uroda

Jak dbają o urodę celebryci? Wywiad z Agatą Rubik

Vice Miss Polonia Agata Rubik zdradza nam  swoje sposoby  pielęgnacji.

Agata RubikUroda celebrytów jest dla nas wielką zagadką. Jak o nią dbają? Co robią, by zawsze wyglądać świeżo i nieskazitelnie? Czym kierują się w wyborze kosmetyków? Czy naturalne składniki preparatów kosmetycznych są dla nich dodatkowym atutem? Temat kosmetyków naturalnych jest coraz bardziej popularny i pożądany wśród płci pięknej. Jako kobiety dbamy o to, by stosować produkty przyjazne naszej skórze, a tym samym środowisku. Właśnie o to zapytaliśmy Vice Miss Polonia Agatę Rubik, której najlepszą wizytówką jest mleczna, nieskazitelna skóra oraz zawsze lśniące, odżywione włosy.

M.L.: Czym się Pani kieruje w wyborze kosmetyków?
A.R.: Niestety jestem alergikiem, dlatego używam włącznie kosmetyków delikatnych i naturalnych, przeznaczonych do skóry suchej i wrażliwej.

M.L.: Czy zwraca Pani uwagę na skład kosmetyków?
A.R.: Nie, gdyż wierzę, że kosmetyki znanych i cenionych firm dermatologicznych, które kupuję, niczym niemiłym mnie nie zaskoczą J.

M.L.: Jakich kosmetyków używa Pani do codziennej pielęgnacji ciała?
A.R.: Jest to przede wszystkim krem nawilżający do twarzy i nawilżający balsam do ciała.

M.L.: Coraz częściej zwraca się uwagę na naturalny skład kosmetyków. Stosuje Pani produkty, których kosmetyki są 100% naturalne?
A.R.: Zawsze w pierwszej kolejności sięgam właśnie po takie kosmetyki.

M.L.: Słyszy się, że ogórek położony na powieki dodaje blasku i rozjaśnia skórę. Próbowała Pani eksperymentować z przygotowywaniem kosmetyków z produktów, które normalnie się zjada?
A.R.: Niestety ostatnio mam niewiele czasu na podobne eksperymenty, jednak pozytywny wpływ ogórka na skórę jest mi dobrze znany.

M.L.: Ma Pani piękny mleczny odcień skóry. Jak Pani o nią dba?
A.R.: Codziennie nawilżam, piję dużo wody, świeżo wyciskanych soków, zwłaszcza z marchewki i buraka.

M.L.: Co mogłaby Pani z doświadczenia poradzić Polkom, by uzyskały wygląd włosów tak lśniących i odżywionych jak Pani włosy?
A.R.: Przez większość życia noszę długie włosy i jak na razie nie zamierzam tego zmieniać. Nie farbuję ich, nie prostuję, ani nie poddaję innym, niszczącym zabiegom. Zazwyczaj noszę je spięte, gdyż ich długość przeszkadza w codziennych czynnościach. Zawsze na noc plotę warkocz, żeby jak najmniej się kołtuniły podczas snu.

Jeżeli chodzi o pielęgnację, to myję je delikatnym szamponem raz na 2-3 dni, za każdym razem używam maski, bądź odżywki. Podcinam co parę miesięcy zniszczone końcówki i tak w kółko.

Dziękujemy bardzo Pani Agacie za wywiad i uchylenie rąbka swojej tajemnicy. Życzymy samych sukcesów w sferze zawodowej, jak i w życiu prywatnym!

Wywiad przeprowadziła M Leja

O autorze

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.